Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alboholics - Sjam Ai Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Cyanide
.......................................................................
Zemer mos um dil prej qefit mos um dil prej mendjes
.........
.........
Ski nevoj me gjelozu nese um sheh me shoqet tua
E a don me dit a tu ka pik
Visari mo nuk don ket dit e kom prit
Mos kaj be loqk zemren spo ma then
Se ekom pas t'thyme prej qe e maj mend
E di qe je e fort e di qe je cop
Po nuk je veq ti ka tjera copa ne bot
Une i njo ato goca nuk kum ardh vetem per ty
Mos meno qe po ta gjuj nese tpys a don me kcy


Ky tekst u dërgua nga  GazmendAlboholics
Publikimi: 19/03/2010


Alboholics - Sjam Ai
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sjam Ai".
3. Video është e këngës "Sjam Ai", por nuk këndohet nga Alboholics.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alboholics:


Komente 0