Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alboholics - Kosoves Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

.......................................................................
Qysh isha fmi nuk dyshon njeri
I vetmuar naper rrug te qytetit tim te shkatrruar
Tuta kejt i ka kaplu
E maj mend prej fmive tu i tregu
Sa ma larg prej policis mu largu
Fmija 5vjecar si zog i vogel tu vajtu
Pse sod baben tem prej pune me largu
O more shka o shka i zi


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


Alboholics
Publikimi: 23/12/2012


Alboholics - Kosoves
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kosoves".
3. Video është e këngës "Kosoves", por nuk këndohet nga Alboholics.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alboholics:


Komente 0