Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alboholics - Ya Wanna Be Like Us Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


.......................................................................
Tre antarsi porosi po ju qojn
Alboholics repart gips po i bojn
Gengsta nga kendi jom BX
Per virgjinja qe na flasin per sex
Etno Engjujt Tingulli3 Deny Boy
E per te gjith kjo nuk osht loj
Me stilin ton xhamat dot jav dridhim
Do tju tregojm degjusve se muziken na do ta sillim
Lidhje nuk kan me muzik ata qe llaken mas juve


Ky tekst u dërgua nga  GazmendAlboholics
Publikimi: 26/08/2013


Alboholics - Ya Wanna Be Like Us
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ya Wanna Be Like Us".
3. Video është e këngës "Ya Wanna Be Like Us", por nuk këndohet nga Alboholics.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alboholics:


Komente 0