Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alboholics - Freestyle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

n.a.g:

1 2 3 kosova republik 3 4 5 po du me qi ni qik
6 7 8 mrena u ba nxet ju kisha lut krej femnave teshat me i hjek
mu ka ba mjegull para ftyres sum po sho
spom rrihet hiq gzim dheze edhe njo
po pe sho qe femnat kan qef karin karin
mas qdo shishe bakari ju ren ju qin visari
tu ngre bari mu ka ba rutin
per qdo nat bari e kom harru edhe shpin
a njeri mos ma haaa

B52:

pejk qysh i qysh prej bllokit bllok pejk gero gero pej postit post une snalna dost as me kith as me boks e ntpaq naj sen me than hajde guxo lof
ju shtyj krejtve ju shtyj me mu sta qet dosti ta boj 8 me 2 TBA tu e thy dej nmaximum mos tvjen inati dosti lsho dej nmaximum
prej kerrit nkerr prej 12 nCD prej clubit nclub prej fuckin pussy se di
as vet pidh nane nanen npidh ta qi jo veq vet po edhe nag


Ky tekst u dërgua nga DukiAlboholics
Publikimi: 15/08/2013


Alboholics - Freestyle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle".
3. Video është e këngës "Freestyle", por nuk këndohet nga Alboholics.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alboholics:


Komente 0