Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alboholics - Hec Perpara (Feat. Invador)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ref:2x Cyanide
.......................................................................
Hiq pa menu fjalen e rond e lshon
Qaty kur nuk kshyr dzezen ja bon
Ski nevoj mu kall ka drit per te ton
Kshyri punt tuja si i ki ma rond
.......................................................................

B52
.......................................................................
Jom i unt per sukses kurr spo ngina me ...
Per sene qe zdi pytje po ves
Ska marre hashiqare boj plane der mengjes
Du me shku ... du me shku Portorik


Ky tekst u dërgua nga  GazmendAlboholics
Featuring: Invador
Publikimi: 14/11/2012


Alboholics - Hec Perpara
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hec Perpara".
3. Video është e këngës "Hec Perpara", por nuk këndohet nga Alboholics.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alboholics:


Komente 0