Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alboholics - 24-7 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


.........................................................
Asnjoni smarin vesh lem rahat ntrip temin
Nuk ta rriti morrin e kerkujt nuk ja permendi emnin
Koha po kalon e ngjyrat njezve po ju dalin
Mshile gojen bich ski qa thu per Visarin
Muzika jem drita jem jom ul me ty me pi
Femnat vin perseri po thojn ju boj magji
Dokna i urt se nuk foli veq lishona naksion
Mos thuni qe ku qeni po le e nuk kafshon
TBA kaniher po ja zgazim doren njoni tjetrit
Mangupat e verrtet mledhur anen tjeter detit
Shipni Maqedoni Mali Zi e Kosova
Preshevë moj non mos thuj marova
Sa per do e kom veq njo per gjinin femrore
Ju qe e nini veten ne rrezik kapnu per dore
Mos hajde qysh um fole se tmyti me zanore
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendAlboholics
Publikimi: 07/11/2012


Alboholics - 24-7
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "24-7".
3. Video është e këngës "24-7", por nuk këndohet nga Alboholics.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alboholics:


Komente 0