Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alboholics - 20 Jointa Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


B52
.........................................................
Veq karin ma shuk beat-in nrrug jav qi ritmin
May chek chekirate gengsta shet
Jom shum i qarrt babes me 1 sen ta pordhi hitin
Ky sen shkon per kejt ata qe reprezentojn plisin
E kini himnin e rruges tingullin numer njo
Ti po thu qe je hyp nalt po une ty spot shoh
Ti po thu qe ke dal publik po une ty spot ngjo
Kena fam kater an jav qina at non
Sun na nal pidh none veq nese na vran
Se ky sen osht i qarrt ky sen osht tabu
Erdh Alboholics me ju bombardu
Ti po don nalt me hyp po kina met rrxu
Prej posti bre dosti ju sosi kut tlofi
Ju lodhi ju pordhi ja boj repin bajat
B52 n'ket qim none T.B.A ju bon gjak
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend



Alboholics
Publikimi: 04/12/2013


Alboholics - 20 Jointa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "20 Jointa".
3. Video është e këngës "20 Jointa", por nuk këndohet nga Alboholics.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alboholics:


Komente 0