Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alboos - Jeta Jem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Jem".
3. Video është e këngës "Jeta Jem", por nuk këndohet nga Alboos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alboos - Jeta Jem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/05/2009

2009-05-09T16:35:39+00:00Kom shum fjal me than per jeten tem
Kto kang qe pi knoj zemra pom dhem
Kshtu osht shtir ni jet tkeqe me jetu
Ferka e probleme qdo her jen kan me mu
Po qka me bo bre dost jo skom qka boj
Me shum probleme jeten e kaloj
un bashk me shoqni i rraskapitur njet
Veq me vra veten tjeter sen sum ka met
Jeta jem kaloj neper shum shtigje tpagjumsis
Me krejt dostat e mi jena nis drejt liris
Edhe jeta kalon kerkush nuk e kupton
Aj qe osht njeri i mir per veten keq nuk menon
Kisha pas deshir edhe un mu bo si ata
Kaniher kur i shoh besa pom vin gjinah
Kur pi shoh kryt n´liber edhe po msojn
E di fort mir qe per tardhmen ata menojn

Jeta jem dost ... Osht shum e shtir
Ishalla more zot ... Bohet ma mir
Se qeshtu kurr ... Zdu me jetuu
Ndodhi 1 problem ... Krejt em gjuhen mu

Sa her menoj jeten pak per me ndreq
Let pom vin do sene e me mund po duhet mi heq
Per ata qe din diqka ket kang mujn me ni
Jom rrit Me thika prej si jom kan fmi
krejt ma bojshin ku je bela-g
E ulsha kryt u bojsha kishe nuk pi ni
Se jeta jeme dost murr tjeter kahje
Prej si e pash qe kom shum perkrahje
Ja nisa me ju bashku atyne qe shkojn rrugve tkqija
Ma nuk menojsha zdisha qka osht dashnija
Tash si gangster diqka po repovati
Pom doket qe jeta shum pak um zgati
Ma veten nuk pe ni qe jom nkam tmija
Po flas per ata qe kan kalu ka rinija
Se jeta osht e shtir me ta mu perballu
Meno niher mir ncilen rrug je tu shku

Jeta jem dost ... Osht shum e shtir
Ishalla more zot ... Bohet ma mir
Se qeshtu kurr ... Zdu me jetuu
Ndodhi 1 problem ... Krejt em gjuhen mu


Ky tekst u dërgua nga Besa
Më Shumë Këngë Nga Alboos:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet