Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alboos - Shake It Up

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shake It Up".
3. Video është e këngës "Shake It Up", por nuk këndohet nga Alboos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alboos - Shake It Up  (Feat. Wolf Mc)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Wolf Mc

21/06/2010

2010-06-21T10:28:55+00:00aLboos :
kur na jena nclub ska njeri qe na nal
kur na thojna jasht krejt kan me dal
shut up as 1 fjal pi goje mos e qit
baby hands up edhe me trup livrit
sa shum je ka mpelqen qashtu kur pe dridh
kur pi qon kto permas e te un je tu sill
a po vjen dalum bashk se shum po ma qon
kur pi dridh kto permas kejt pom tranon
qyre sa mir tangat po trrin
botht ti ndreqin djemt te ti vin
bohen qe spo tshohin se jon me ni tjeter tavolin
kur po dilni kejt jasht t'thojn vet e kom shpin
ata dojn me tshti nfore e ti kishe spo ja jep
po du me tnxon une se e di bjen ngrep
jom fullirant kur o puna me trrejt
tjetri o qyqan un me to sjom i njejt

wolf MC aLboos
shake it up babybaby shake it up
i came back to youbaby in the club
i know you love meand you like me
baby come to mecause im free

wolf MC :
garant je ka e lyp qe un vi ta dho
dedikim per ty zemer merre edhe ngo
mos um thuj mu jo se ta ngjes me zor
per mu thjesht 1 porno per ty film horor
tu bona si hija jot dej tash punen tem e kry
tani ti dashurohesh e un thom sjom per ty
kejt esenca osht ti nrrajt mu me ma thy
thobt e qume belin e holl tkaltert ata sy
saher del nqytet kejt djemt po bojn wow
kejt bisht mas teje njoni thot une e nxo
kur o puna per veper ti pergjigj'je si jep
aj livdohet te shokt thot un e shtina ngrep
a po vjen a spo vjen hajde dalim na 2 jasht
masi te kry punen po vin kejt dostat bashk
i came back to you bitchand you suck my dick
i never love you cause im very sick

wolf MC aLboos
shake it up babybaby shake it up
i came back to youbaby in the club
i know you love meand you like me
baby come to mecause im free

aLboos
shake it up babybaby shake it up
hajde dalum na 2 jasht masnej kthemi nclub
se shum pom pelqen nashta don tripa tjer
mfal smuj me t'dasht se pasna ma shum vler
nfillim une trrej masnej tkallxoj
t'thom je ma e mira e veq per ty menoj
zemer e ki gabim nese menon me mu dashni
ti hajde e shko kur dush amo pa rezerva srri

wolf MC
mfal qe po t'thom falje pi qefit tkerkoj
ski nevoj mu qudit nese me tjetren tndrroj
qeshtu jom msu pi mene smun me ma hek
femna shum i du naten veq mi prek
se shum um pelqejn ato qe permas i kan tqume
veshen shum sexy e jon pak tlazdrume
a je ti qashtu zemer un jom tu tvet
mos ja nis mem dasht se tu kajt mun me met

wolf MC aLboos
shake it up babybaby shake it up
i came back to youbaby in the club
i know you love meand you like me
baby come to mecause im free


Më Shumë Këngë Nga Alboos:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet