Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alboos - Ajo Ma Boni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Ma Boni".
3. Video është e këngës "Ajo Ma Boni", por nuk këndohet nga Alboos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alboos - Ajo Ma Boni  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/08/2017

2017-08-30T15:00:04+00:00reff2x
Ajo ma boni mu hej
une me ty po du me dal e me thy bejb
i ka pa te ton tash me mu po don
e di qe sum ndrron ndrron ndrron

rep1
Ti po don me mu
ti mu kan me mu
sa her qe du ye
ti sje kan me mu
ti me tjer ke lu
don me mu afru ye
zemer thuma numrin mu shkruma
nese do me dal ej punen e pruna
prej fillimit kur tkom pa mke pelqy
ta thom en sy plus edhe un ty
kejt qa bojm e dina na dy
plot ke pas tjer nzemer ju ke hy
po menon per mu spo menoj per ty
menoj per tjera mu knaq me thy
kjo o rren nese sum don ti
ti je kom vet qe um ki tregu
ae din qe un ty tdu
weq per ni nat un me ty me luu

reff2x
Ajo ma boni mu hej
une me ty po du me dal e me thy bejb
i ka pa te ton tash me mu po don
e di qe sum ndrron ndrron ndrron

intro
ajo ma boni mu ej ej ej
un me ty me dal e me thy bejbb
stiliiinnn ei ei ei

rep2
prit prit ei zemer
bane ti per mu mos e bon per tjeter
kejt e kem ndor si nkohen e vjeter
veq deshu ti deshu se u djegem
sjena na t njejt ndryshojm me stilin
ski pun me to ki pun me mat mirin
zemer ti thuje prej durve ti gjuje
meno qa t dush weq fjalen tem ruje
sjena na dy ndryshojm me shije
nzemer tem sje po ta boj me dije
zemer qa bon ty nuk tka hije
weq zemren teme ti ma nxine

reff2x
Ajo ma boni mu hej
une me ty po du me dal e me thy bejb
i ka pa te ton tash me mu po don
e di qe sum ndrron ndrron ndrron


Ky tekst u dërgua nga dalina
Më Shumë Këngë Nga Alboos:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet