Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albora

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
 • Vendlindja:
 • Fushe Kruje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Itali 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Albora është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Gjatesia: 1.70 cm Ngjyra e syve: Te gjelber Vendbanimi: Venecia, Itali Më datë 12 Gusht 2019, Albora publikon videoklipin "1 Nga 1". Më datë 16 Shkurt 2020, Albora & Stresi publikojnë videoklipin "Kujtimet". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, ndërsa teksti u shkrua nga Stresi & Petro Xhori. Më datë 25 Gusht 2020, Albora publikon videoklipin "Bela". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, ndërsa teksti u shkrua nga Petro Xhori....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

3 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

24

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ayssel Kristuli

Xhuli Pjetraj

Deborah Dollapi

Fjoralba Ponari

Zhorzheta Sota

Enia

Jenny Jonas

Matilda Mati

Sara Kapo

Nilsa Hysi

Tags: Albora


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet