Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albora
  • Vendlindja:
  • Fushe Kruje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 24 Mars 1994
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
Këndon kryesisht: pop

Albora është këngëtare. Gjatesia: 1.70 cm
Ngjyra e syve: Te gjelber
Vendbanimi: Venecia, Itali

Më datë 12 Gusht 2019, Albora publikon videoklipin "1 Nga 1".

Më datë 16 Shkurt 2020, Albora & Stresi publikojnë videoklipin "Kujtimet". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, ndërsa teksti u shkrua nga Stresi & Petro Xhori.

Më datë 25 Gusht 2020, Albora publikon videoklipin "Bela". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, ndërsa teksti u shkrua nga Petro Xhori.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

3

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 3