A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Albora - 1 Nga 1


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/08/2019

2019-08-12T18:00:04

Ref:
Ai esht fiksim apo dashni
Veta zemren po se di
Ami puthjet 1 nga 1(2 here)

E thirra e ai m’keshi
Mir e din si me m’bo per veti
On and on vec kshu vazhdon

Edhe kur prek si me magji
Cdo pjes e trupit tem e ngri
Falem ti falem dashuri

Uuu baby e shoh ne syt e tu
Uuu baby se ca je tu menu

Ref:
Ai esht fiksim apo dashni
Veta zemren po se di
Ami puthjet 1 nga 1 (2 here)


Lyrics submited by Ajsi


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019