Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albora - Bela Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Nje lule ma dhuron
Arom dashnie
Fjalen ti ma ke dhon
Zemra ime

Se kena mu lidh
Unazen ne gisht
Sot po pres qe t vish
Shpirtin ma fal zemren
E un ta kthej dyfish

Ai don me m pa n vella n vella
Ani po ma don mu zemra
Tash po don me mpa n vella n vella
Obobo kam ra n bela

Kom ra n bela bela
Djali po don me m pa n vella
Kom ra n bela bela
Ani ani ma don zemra

Se kena mu lidh
Unazen ne gisht
Sot po pres qe t vish
Shpirtin ma fal zemren ma fal
E un ta kthej dyfish

Ai don me m pa n vella n vella
Ani po ma don mu zemra
Tash po don me m pa n vella vella
Obobo kom ra n bela

Kom ra n bela bela
Djali Po do me m pa n vella
Kom ra n bela bela
Ani ani ma don zemra

Kom ra n bela bela
Djali Po do me m pa n vella
Kom ra n bela bela
Ani ani ma do zemra
Albora
Publikimi: 25/08/2020
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Petro Xhori
Video Produksioni: MAX Production


Albora - Bela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bela".
3. Video është e këngës "Bela", por nuk këndohet nga Albora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albora:


Komente 0