Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albora - Malli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ka me t marr ty malli
Jo un ta fal, nuk ta fal jo
Ka ma t marr ty malli
Ty kan me t mungu syt e mi sot(2x)

I kam then un zemres nuk je vetem
Dhe pse vetem mke len
Ty t kam dasht edhe me shum se veten
Ti me tjeter je kan

Ti jo nuk e dim se sa, nuk e din se sa
Lot i derdha per ty
Endrrat qe me mu ke nda, qe me mu ke nda
Mu su helm me kan myt

Kam me t marr ty malli
Jo un nuk ta fal nuk ta fal jo
Ka me t marr ty malli
Ty kan me t mungu syt e mi sot

Ndjenjat per ty i kam pas un teper
Ti zhgenjimin mke dhon
Ske guximin me ma thon t verteten
I pashpirt je kon

Ti jo nuk e din se sa nuk e din se sa
Lot i derdha per ty
Endrrat qe me mu ke nda qe me mu ke nda
Mu si helm me kan myt

Ka me t marr ty malli
Jo un nuk ta fal nuk ta fal jo
Ka me t marr ty malli
Ty kan me t mungu syt e mi sot
Albora
Publikimi: 19/02/2022
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Lorenc Hasrama
Mix&master: Jojo
Make-Up: Ela Pera
Styling: Niko KomaniAlbora - Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli".
3. Video është e këngës "Malli", por nuk këndohet nga Albora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albora:


Komente 0