Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albos - Kan Me Tu Kthy (Remake) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Verza 1

Ti se din qka mke bo vet kur mke lone
e kishe kuptu n'vend temmin nese ishe kone
Ti nuk i mbajte Fjalt qe mu, mi premtove
Edhe ma keq ma Ma ktheve shpinen me harrove

uuuu

Po Zemra Zemra zemra Qka ka faj
Ajo t'deshti Po ti s'deshte ngat me majt UUUU
Ndoshta Prap ta fali Nese e kupton
Qe kjo nuk osht loj dhe dikon shum ti e lendon
aaaa


Po Hajt Se krejt krejt Krejt kan me tu kthy
Qysh mke lan vet mu kan me t'lan vet edhe ty
uuu
Po Hajt se hajt se krejt kan me tu kthy
Qysh mke lan vet mu kan me t'lan vet edhe ty

Refreni

Ti per mu ske vler vler vler vler vler
Zemren si me thike ma ke ther ther ther
Qka po t'dukem ty ty ty ty ty
Me Lujt ti me mu si me nje femij

Pjesa 2

Asnjeher...
Buzen tem ske me puth ske me puth
si ateher...

Asnjeher...
zonin tem ski me ni afer teje tu t'thirr
Zemer Zemer..

Ah sa gjynahet brenda vetes ti i mban
Ndergjegja jote rahat kurr tyt ska me tlan
tash i kom fshi krejt foto edhe mo sdu me t'pa
se spo ma nin per ty jo jo jo ste du mo

o Zemra Zemra zemra Qka ka faj
Ajo t'deshti Po ti s'deshte ngat me majt UUUU
Ndoshta Prap ta fali Nese e kupton
Qe kjo nuk osht loj dhe dikon shum ti e lendon
aaaa


Po Hajt Se krejt krejt Krejt kan me tu kthy
Qysh mke lan vet mu kan me t'lan vet edhe ty
uuu
Inati inati inati ka me t'plas
kur ta kuptosh qka ke hup ndore ti qka ke pas

Refreni

Ti per mu ske vler vler vler vler vler
Zemren si me thike ma ke ther ther ther
Qka po t'dukem ty ty ty ty ty
Me Lujt ti me mu si me nje femij


Ky tekst u dërgua nga  AlbosOfficial


Nuk kemi video për këtë këngë.


Albos
Publikimi: 26/11/2021
Original Song: Tones And I - Dance Monkey
Music Remake: Albos (Studioinrecords)
Video Produksioni: FilmixAlbos - Kan Me Tu Kthy (Remake)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kan Me Tu Kthy (Remake)".
3. Video është e këngës "Kan Me Tu Kthy (Remake)", por nuk këndohet nga Albos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albos:


Komente 0