Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albos - S'je Me Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kurr skam lyp dashni prej nje guri
Zemrat tona u ndan si me muri
Po ti zemren guri guri e paske pas
Asnje deri sot s'paske dit me dasht

Sa e ftoht sa e ftoht ishte zemra
Zemra jote kur u nda nga e jemja
Veq nje gje ta kam kerku
Me M'dashuru

Reff
Sje me mu sje me mu as me tjetrin
Ke ndryshu tash e ke bo ti tretin
Edhe me shokun tem ma t'ngusht ti je dal
As ty as atij smuj me ja fal
Kto kujtime me ty pse nuk po vdesin
Jam largu prej teje por plagt po mbesin
Me pas mujt kohen me kthy veq nje her
Zemern nuk ta kisha fal asnjeher

As akulli
Nuk esht me i ftoht se trupi im
Ti ma more
Diellin dhe ike pa kthim

Ma shum se princ per ty u bona
Shum e lig u tregove
Moll e helmume kjo dashni qe ma dhurove
Me zemer Dashurova shume her per ty rrezikova
A isha qaj qe deshta pse jam qaj qe u lendova

Boll Mo,Se edhe tjetrit edhe tjetrit
Njejt Njejt Njejt Ke m'ja bo ti
Boll Mo
Dil prej jetes tem dil prej jetes tem
Se ky shpirt S'duron mo

Reff
Sje me mu sje me mu as me tjetrin
Ke ndryshu tash e ke bo ti tretin
Edhe me shokun tem ma t'ngusht ti je dal
As ty as atij smuj me ja fal
Kto kujtime me ty pse nuk po vdesin
Jam largu prej teje por plagt po mbesin
Me pas mujt kohen me kthy veq nje her
Zemern nuk ta kisha fal asnjeher

S'muj me perballu ket dhimbje qe ma le ti mu
Nuk po muj nuk po di pa ty qysh me jetu
Jam Msu keq jam msu keq jam msu keq me ty
Nuk po muj nuk po muj nuk po muj pa ty

Edhe pse gjithqka mke bo ti mu
N'ket zemer hala ti je tu jetu
Edhe pse gjithqka mke bo ti mu oooo
Dije qe n'ket zemer hala ti je tu ju jetu

Reff
Sje me mu sje me mu as me tjetrin
Ke ndryshu tash e ke bo ti tretin
Edhe me shokun tem ma t'ngusht ti je dal
Albos
Publikimi: 02/02/2022
Muzika: Albos
Teksti: Albos
Produksioni: Albos
Video Produksioni: Sunset Films


Albos - S'je Me Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'je Me Mu".
3. Video është e këngës "S'je Me Mu", por nuk këndohet nga Albos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albos:


Komente 0