BESS
BESS

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: BESS është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 24 Shtator 2021, BESS publikon videoklipin "Selfmade". Teksti i këngës u shkrua nga BESS. Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0