Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albrim Llapqeva - Ti M'ke Vra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Nje zemer qe dashnin e humbi
mos e pyt a je merzit
Mos e pyt si erdhi fundi
se ne plag ke me godit

Edhe veten e lash keq
vetem ti te jesh e lumtur
Ti ksaj zemre ma si flet
e ke lan me shpres te kputur

Ref:
Qka tkam ba qe mke vra
cop cop zemren ma ke nda
Ne ket gjendje qe kam ra
hallall ska me ta ba


Albrim Llapqeva - Ti M'ke Vra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti M'ke Vra".
3. Video është e këngës "Ti M'ke Vra", por nuk këndohet nga Albrim Llapqeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Albrim Llapqeva:


Komente 0