Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albrim Llapqeva - A Jam Fajtor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nuk e di pse je largu
Nuk e di pse m'ke harru
N'zemer kam plot merzi
Shpirti m`dhem pse s'jam me ty

Nuk e di pse je largu
nuk e di pse mke harru
n'zemer kam plot merzi
Shpirti m`dhem pse s'jam me ty

Ref:
A jam fajtor o shpirt
Kete ndarje s`e kam prit
Qka t`kam ba
Qe m`ke vra

A jam fajtor o shpirt
Kete ndarje s`e kam prit
Du me t`pa
Du me t`pa

A te shkon mendja per mu
Apo krejt mke harru
Nese ke veq pak gjyna
Kisha dasht dhe ni her met pa

A te shkon mendja per mu
Apo krejt mke harru
Nese ke veq pak gjyna
Kisha dasht dhe ni her met pa

Ref: (2x)
A jam fajtor o shpirt
Kete ndarje s`e kam prit
Qka t`kam ba
Qe m`ke vra

A jam fajtor o shpirt
Kete ndarje s`e kam prit
Du me t`pa
Du me t`pa


Albrim Llapqeva - A Jam Fajtor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Jam Fajtor".
3. Video është e këngës "A Jam Fajtor", por nuk këndohet nga Albrim Llapqeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Albrim Llapqeva:


Komente 0