Official Video

Albulena Berisha - Ki Me Pa


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/01/2019

2019-01-15T18:00:05

Muzika:

Big Deal Records

Teksti:

Gent FataliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ki Me Pa" kënduar nga Albulena Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albulena Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin