Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Jashari - S'po Du  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 8

Komente

Asnjë Koment

05/06/2011

2011-06-04T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'po Du" kënduar nga Albulena Jashari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albulena Jashari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Albulena Jashari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet