Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Ukaj - E Shkrujta Nzemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

Si kur zari kanges qe shkrehet magji ashtu dhe kjo zemer pret me dashuri dhe nga do qe shkoj jam sikur e humbur ne qdo ven po e shkruj emrin tend te bukur

refren.. e shkrujta ne rer ma mbuluan token eshkrujta shkemb por ai u shem e shkrujat neqiell e mbuluan ret kur e shkrujta ne zemer me mbeti per jet

Kaluan shum vite syrin tend pa e pa nga lotet qe mrodhen syt e mi jan tha kerkon faqja ime tmbeshteten nkraheror sot pa ty kam mbet mbretnesh pa kuror

refren.. e shkrujta ne rer ma mbuluan token eshkrujta shkemb por ai u shem e shkrujat neqiell e mbuluan ret kur e shkrujta ne zemer me mbeti per jet


Ky tekst u dërgua nga Eda Korish

Albulena Ukaj - E Shkrujta Nzemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Shkrujta Nzemer".
3. Video është e këngës "E Shkrujta Nzemer", por nuk këndohet nga Albulena Ukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albulena Ukaj:


Komente 2