Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Ukaj - Ne Sy Sun Te Shikoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

S'me mbeti vend askund ne dhomen time,
plote e mi qe se kam larg.
te deshta fort sa jeten time
Pse n kete gjendje me ke lene.

Ref 2x
Kush tash zuri vendin tim
me ke shtratin po e ndan
mu nda zemra kur e kuptova ,
se tash tjetren ne krah e mban.

Sme mbeti force aspak,
ne sy me sun te shikoj,
kam frike se lotet,
do te me tradhetojne.
E mallkoj dhe jeten time
edhe diten qe te pash.

Ref.2x
Kush tash zuri vendin tim,
me kete shtratin po ndan,
mu ndal zemra kur e kuptova,
pse tash tjetren ne krah e mbane.


Ky tekst u dërgua nga Sara

Albulena Ukaj - Ne Sy Sun Te Shikoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Sy Sun Te Shikoj".
3. Video është e këngës "Ne Sy Sun Te Shikoj", por nuk këndohet nga Albulena Ukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albulena Ukaj:


Komente 1