Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Ukaj - Nuk Te Jap Afat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Po mi thua 1000 fjal
edhe pse me ke perball
zgjate doren vetem pak
menjeher te gjitha do ti jap

Hera e dyt qe dalim bashk
zemren ende nuk ta dhash
sepse i vendosur sje
ke harru cka me premtove dje

reff x2
Sa per muhabet skisha dalun sonte
llafet ne ket cast skan rendesi
pse nuk me shijon ende buza jote
kam nevoj per dashuri

Vetem edhe 1 sahat
meshum nuk te jap afat
kshtu qe me mir hapi syt
se me von e di qe ke mem lyp

Hera e dyt qe dalim bashk
zemren ende nuk ta dhash
sepse i vendosur sje
ke harru cka me premtove dje

reff x4
Sa per muhabet skisha dalun sonte
llafet ne ket cast skan rendesi
pse nuk me shijon ende buza jote
kam nevoj per dashuri


Ky tekst u dërgua nga muzaAlbulena Ukaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/03/2012


Albulena Ukaj - Nuk Te Jap Afat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Te Jap Afat".
3. Video është e këngës "Nuk Te Jap Afat", por nuk këndohet nga Albulena Ukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albulena Ukaj:


Komente 2