Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Ukaj - Injorant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  89

hera e dyte qe me ty rri
e me thua emrin spo ta di
ti je nje zero dhe do te jesh i till ISHALLA ban ma mir.(ishallah)
mos t'kam lendu doshta di kur
dikush si un s'harrohet kurr
mos te lendova me heret une ty
e tash po don me ma kthy

REF:(2)
Injorant ne zemer injorant ne jet
veq mendjemadhsi asgje s'te ka mbet
injorant ne zemer injorant keshtu je garant

hera e dyte qe me ty rri
e me thua emrin spo ta di
ti je nje zero dhe do te jesh i till ISHALLA ban ma mir. (ishallah)
mos t'kam lendu doshta di kur
dikush si un s'harrohet kurr
mos te lendova me heret une ty
e tash po do me ma kthy

REF:(2)
Injorant ne zemer injorant ne jet
veq mendjemadhsi asgje s'te ka mbet
injorant ne zemer injorant keshtu je garant


Ky tekst u dërgua nga xhudishtja(alba)Albulena Ukaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/12/2013
Video Produksioni: MAX Production


Albulena Ukaj - Injorant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Injorant".
3. Video është e këngës "Injorant", por nuk këndohet nga Albulena Ukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albulena Ukaj:


Komente 6