Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Ukaj - Nusja Nga Tetova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Party people
Throw your hands in the air
And wave 'em like you just don't care
Yo DJ

Ë luni luni valle
O ju motrat e mia
O nusja e Gostivarit po na vjen te shpija
Ë luni luni valle
Ju motrat e mia
O nusja nga Tetova po na vjen te shpija

Luni luni valle
Ju motrat e mia
O nusja nga Kërçova po na vjen te shpija
Luni luni valle
O ju motrat e mia
O nusja nga Kosova po na vjen te shpija

Luje vallen, luj aman
Me mindil në dore
O me mindil në dore
Ani ma ke shtatin moj
Sikur lule bore
O sikur lule bore

Hyni gjith në valle
Mos ju vjen për ters
Sonte s'do ta ndalim këngën
Deri në mëngjes aman
4x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Albulena Ukaj - Nusja Nga Tetova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja Nga Tetova".
3. Video është e këngës "Nusja Nga Tetova", por nuk këndohet nga Albulena Ukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albulena Ukaj:


Komente 0