Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albuneta Topalli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Albuneta Topalli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 16 Shtator 2017, Albunneta publikon videoklipin "Nuk Ta Fal". Më datë 19 Nëntor 2018, Albuneta Topalli publikon videoklipin "Sa Me Lendove", në bashkëpunim me Shemi Iliret. Muzika e këngës dhe teksti u shkruan nga Besim Bunjaku. Videoklipi u prodhua nga XL Films. Më datë 24 Maj 2019, Albuneta publikon videoklipin "Harrove". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Besim Bunjaku. Videoklipi u prodhua nga kompania XL Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Andrra

Ari Blue

Besarta Krasniqi

Luar

Enki

Genta Xhaferi

Blerina Osaj

Anisa Dervina

Donjeta Krasniqi

Jona Koleci

Tags: Albuneta Topalli, Albunneta, Buleta, Neta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet