Albunneta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Albuneta Topalli
BIOGRAFIA: Albunneta është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 16 Shtator 2017, Albunneta publikon videoklipin "Nuk Ta Fal"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Irida Pojani

Marigona Vitia

Ardita Begu

Lily N

Sarentina Cako

Samira

Dea Strica

Jona

Ervisa


Tags: Albunneta, Albunneta, Albunneta Buleta, Albunneta Topalli

Krijo Një Kartolinë