Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Natyrën

Dantella E Akullit

Neper Nate si perralla,
fryma e ftohte e dimrit
u ndal mbi pemet me te larta
dhe shtriu pergjate degeve
dantellat e saj te gjera

- poezi nga Aldea


- U dërgua nga Aldea -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente mbi këtë krijim