Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aldi Loci - Cun Me Pare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Une e dij mori lozonjare.
Pse nuk ma dhuron dashin.
Te pelqen cuni me pare
e per mu nuk po ta nin.
Mbeta veq tuj pi cigare
i thash vetes du met harru
duket puna ashiqare
qe s'te bjen nermen per mu

REF.:
Cun me pare hajde cun me pare.
Ah per ty paska qen kjo jet
kjo dashnia o moj lozonjare
fukarain e ka bo mbret.

Po ta them dhe nji her tjetr
zemer hileqare kishe kot
Se thot nji fjal e vjeter
femna fut shejtonin m'shishe

REF.:
Cun me pare hajde cun me pare.
Ah per ty paska qen kjo jet
kjo dashnia o moj lozonjare
fukarain e ka bo mbret.


Ky tekst u dërgua nga HajrushiAldi Loci
Publikimi: 26/02/2013


Aldi Loci - Cun Me Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cun Me Pare".
3. Video është e këngës "Cun Me Pare", por nuk këndohet nga Aldi Loci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aldi Loci:


Komente 0