Aldo Hoxha
Aldo Hoxha
Aldo Hoxha
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Aldo Hoxha është këngëtar. Më datë 14 Prill 2015, Kozeta Shabani & Aldo Hoxha publikojnë videoklipin "Vella Dhe Moter".

Më datë 24 Korrik 2015, Aldo Hoxha publikon videoklipin "Ja Te Marr Ja Rri Beqar".

Më datë 20 Korrik 2017, Aldo Hoxha publikon videoklipin "Se Ne Kemi Dashurinë".

Më datë 31 Tetor 2018, Aldo Hoxha publikon videoklipin "Dallget E Jetes".

Më datë 13 Maj 2019, Aldo Hoxha publikon videoklipin "Malli Per Nenen".

Më datë 9 Dhjetor 2019, Aldo Hoxha publikon videoklipin "Vajzë Jugu".

Më datë 24 Nëntor 2022, Aldo Hoxha & Marjana Gjika publikojnë videoklipin "Hajde Moj Vera Merlot".

Më datë 7 Dhjetor 2022, Aldo Hoxha publikon videoklipin "Më Ngacmove".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1