Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aldo Hoxha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6

Aldo Hoxha është këngëtar. Më datë 14 Prill 2015, Kozeta Shabani & Aldo Hoxha publikojnë videoklipin "Vella Dhe Moter".

Më datë 24 Korrik 2015, Aldo Hoxha publikon videoklipin "Ja Te Marr Ja Rri Beqar".

Më datë 20 Korrik 2017, Aldo Hoxha publikon videoklipin "Se Ne Kemi Dashurinë".

Më datë 31 Tetor 2018, Aldo Hoxha publikon videoklipin "Dallget E Jetes".

Më datë 13 Maj 2019, Aldo Hoxha publikon videoklipin "Malli Per Nenen".

Më datë 9 Dhjetor 2019, Aldo Hoxha publikon videoklipin "Vajzë Jugu".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet