Official Video

Aldo Hoxha - Ja Te Marr Ja Rri Beqar


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/07/2015

2015-07-24T09:01:18


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ja Te Marr Ja Rri Beqar" kënduar nga Aldo Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aldo Hoxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Aldo Hoxha: