Official Video

Aldo Hoxha - Se Ne Kemi Dashurinë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/07/2017

2017-07-20T19:51:52


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Se Ne Kemi Dashurinë" kënduar nga Aldo Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aldo Hoxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Aldo Hoxha: