Aldo Picari

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Aldo Picari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 13 Maj 2019, Aldo Picari publikon videoklipin "Me Fal"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Buqe Shira

Shaip Sherifi

Urim Gashi

Bekim Ademaj

Alban Bala

Lindi Mehmeti

Artan Rexha

Shpend Kerleshi (Pena)

Jeton Rrudhani

Leutrim Llozani


Tags: Aldo Picari

Krijo Një Kartolinë