Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aleksandër Gjoka - Dy Dashuri (E Dua Dashurinë) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

E dua dashurine ta kem ne krah
E dua bashke me te nje gote te pi
E dua te shkoj me te ne kinema
E dua te kete shume fantazi

E dua dashurine per nje moment
S'e dua dashurine pa xhelozi
E dua dashurine te kete para
E dua te kete shume shoqeri

(refreni)
E dua nje yll te kap
e dua per dashurine
e dua syte ti shoh
se dua ta kem prane pergjithnji
----------- (2 here)

E dua dashurine per nje moment
S'e dua dashurine pa xhelozi
E dua dashurine te kete para
E dua te kete shume shoqeri

E dua dashurine ta kem ne krah
E dua bashke me te nje gote te pi
E dua te shkoj me te ne kinema
E dua te kete shume shoqeri

(Refreni)


Ky tekst u dërgua nga  stafi

Aleksandër Gjoka - Dy Dashuri (E Dua Dashurinë)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Dashuri (E Dua Dashurinë)".
3. Video është e këngës "Dy Dashuri (E Dua Dashurinë)", por nuk këndohet nga Aleksandër Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aleksandër Gjoka:


Komente 0