Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aleksandër Gjoka - Emocion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Ne atehere shkonim ne cdo mbremje
Kishim ritmin tone qe na pelqente
Oho,…oho…tuistëgeinin

Tuistegeinin e kerceje kaq bukur
Sa nuk t’arrija dot, moj flutur
Te kisha zili, te kisha zili…

Tuistegeinin e kendoja kaq bukur
Sa nuk m’arrije dot, moj flutur
Me kishe zili, me kishe zili

Por kur te dy kercenim bashke
Por kur te dy kendonim bashke
Na kishin zili, na kishin zili
Dhe ne per njeri-tjetrin u beme perendi
Tuistegenin…
Edhe sot e kercejme
Edhe sot e kendojme
Me ate pasionin
Emocione na zgjon, kenge e dashurise sone
O-ho-o tuistegenin


Aleksandër Gjoka - Emocion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emocion".
3. Video është e këngës "Emocion", por nuk këndohet nga Aleksandër Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aleksandër Gjoka:


Komente 0