Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aleksandër Gjoka - Perse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

perse ti shkove
kurre se kuptova
pa me then as lamtuir
ky shi i leht
ne kete nate vere
te vizaton
mbi xhamin tim
e vetmja shenje qe mbaj sot un
puthja jote qe se fshin
edhe pse ti je larguar
ajo flet me shum se ty
mos me kerko kur te te pyesin
se vetem un tkam dashur shum
jo sme pelqen midis te tjeresh
i humburi un smund te jem
e kujtoj cfare kaluam
mbi kujtimet nuk shkel jo
nese sot ti je penduar
te lutem larg ti me qendro
nuk e besoj te kesh harruar
puthjen permbi gjoksin tim
aroma e saj na ben te vuajm
ata qe ishim sjemi tani
mos i zgjo ato vegime
ne jeten time nje time nje tjeter pres
si ta kuptoj qe je penduar
kur tjetrin mban ne krahet e tu
te lutem larg te lutem larg te lutem larg
ti me qendro


Ky tekst u dërgua nga Vero

Aleksandër Gjoka - Perse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perse".
3. Video është e këngës "Perse", por nuk këndohet nga Aleksandër Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aleksandër Gjoka:


Komente 0