Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aleksandër Gjoka & Kujtim Prodani - Motres Sime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Aleksander Gjoka:
Dallëndyshet pregaditeshin shtegëtojn tjera vende
dhe ti oj moter për te vajtur nën folenzen tënde

Kujtim Prodani:
Do kthehen dallëndyshet bashkë me pranverën
ashtu siq vjen ti motër tek folez e vjetër (2 her)

Ref:Folez e vjetër te re e ben cicërrimin , cicërrojn zogjët e tu lule gëzimi. megjithse motra u bë nënë me fëmij zemra për vllezrit hapur gjithnjë rri..

Kujtim Prodani:
Dallëndyshet pregaditeshin shtegëtojn të tjera vende
dhe ti oj moter për te vajtur nën folenzen tënde

Aleksander Gjoka :
Do kthehen dallëndyshet bashkë me pranverën
ashtu siq vjen ti motër tek folez e vjetër (2 her)

ref:Folez e vjetër te re e ben cicërrimin , cicërrojn zogjët e tu lule gëzimi.megjithse motra u bë nënë me fëmij zemra për vllezrit hapur gjithnjë rri..


Ky tekst u dërgua nga  Linn`a

Aleksandër Gjoka & Kujtim Prodani - Motres Sime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Motres Sime".
3. Video është e këngës "Motres Sime", por nuk këndohet nga Aleksandër Gjoka & Kujtim Prodani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aleksandër Gjoka:


Komente 1