Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aleksandër Gjoka - X Muzika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Cdo nat’ yjet rri e vështroj
Dhe veten time atje e gjej
Endërroj dhe vetëm ëndërroj
Për një jet’ me muzikë

Dashuria më pëlqen
Më pëlqen si çdo njeri
Po atë kur nuk e ndjej
Eshtë e huaj pa muzikë

Nuk dua të mendoj më për asgjë
Vetëm muzik’ , muzik’ hej , hej

Refreni
Hej dua të kërcej
Me ritmin e saj
Hej dua të ndjej
Melodinë e saj

Për mua ajo është gjithçka
Eshtë një jetë pa mbarim
E ndjej të më përshkoj’
Në çdo qelizë të trupit tim

Dashuria më pëlqen
Më pëlqen si çdo njeri
Po atë kur nuk e ndjej
Eshtë e huaj pa muzikë

Nuk dua të mendoj më për asgjë
Vetëm muzik’ , muzik’ hej , hej

Refreni
Hej dua të kërcej
Me ritmin e saj
Hej dua të ndjej
Melodinë e saj


Aleksandër Gjoka - X Muzika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "X Muzika".
3. Video është e këngës "X Muzika", por nuk këndohet nga Aleksandër Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aleksandër Gjoka:


Komente 0