Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aleksander Ypi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Aleksander Ypi është një këngëtar. Në Maj 2015, Aleksander Ypi merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Dashurite E Medha". Në vitin 2016, Aleksander Ypi merr pjesë në The Voice Of Albania 5. Në Tetor 2017, Aleksander Ypi merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Motiv"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Aleksander Ypi

Komente 0