Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Alesio Zaloshnja

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Berat 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Alesio Zaloshnja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Muzika është dashuria e tij e parë. Ndër vite ka marrë pjesë në disa gara muzikore, përfshirë këtu dhe disa në televizion. Sot punon në një studio ku realizon muzikë dhe shpreson që ky, të jetë profesioni që do të ketë në të ardhmen. Në vitin 2017, Alesio Zaloshnja merr pjesë në The Voice of Albania 6, sepse e shihte si mundësinë e artë për t’u bërë i famshëm....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jonathan Pilika

Gust Gjeci

Toli

Aldo Prendushi

Ardit Koduni

Frenkli Vjero

Rod

Lory B

Isak

Arian Gollopeni

Tags: Alesio Zaloshnja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet