Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alessandro

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Alessandro është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 1 Mars 2017, Alessandro publikon videoklipin "Malo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arlito

Dion Dragusha

Dj Jojo

Dj Jajki

Bero

Jens

Mario Gjini

Dj Manco

Dj Flame

Drinche

Tags: Alessandro


Komente mbi këtë artist