Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alex (Asdren Shabani)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Asdren Shabani
BIOGRAFIA: Alex (Asdren Shabani) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Artisti i ri Asdren Shabani i njohur si Alex eshte pjese e MishMash Entertaiment, label i drejtuar nga Blero. Më datë 15 Nëntor 2015, Blero publikon videoklipin "Pse", në bashkëpunim me Alex. Më datë 4 Mars 2016, Alex publikon videoklipin "Ti Po Don", në bashkëpunim me Mariën. Më datë 31 Tetor 2016, Alex publikon videoklipin "Jeshile". Më datë 19 Shkurt 2017, Alex publikon videoklipin "Ku Je". Më datë 23 Qershor 2017, Franques publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Mishmash Entertainment

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Alex, Asdren Shabani

Komente 0