Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alex Ubago - Nque No Te Pueda Ver

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nque No Te Pueda Ver".
3. Video është e këngës "Nque No Te Pueda Ver", por nuk këndohet nga Alex Ubago.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alex Ubago - Nque No Te Pueda Ver  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Si ayer tuviste un di­a gris, tranquila,
yo hare canciones para ver
si asi­ consigo hacerte sonrei­r.

Si lo que quieres es huir, camina,
yo hare canciones para ver
si asi­ consigo fuerzas pa vivir.

No tengo mas motivos para darte
que este miedo que me da
el no volver a verte nunca mas.

Creo ver la lluvia caer
en mi ventana te veo pero no esta lloviendo
no es mas que un reflejo de mi pensamiento.
Hoy te echo de menos.
Yo solo quiero hacerte saber, amiga, estes donde estes
que si te falta el aliento yo te lo dare,
si te sientes sola, hablame,
que te estare escuchando
aunque no te pueda ver, aunque no te pueda ver.

Y tantas cosas que pedir diri­a
que solo guardo lo que fue
magico tiempo que nacio un abril.

Miradas tristes sobre mi­ se anidan
y se hacen parte de mi piel
y ahora siempre llueve porque estoy sin ti­.

No tengo mas motivos para darte
que esta fri­a soledad
que necesito darte tantas cosas mas.

Creo ver la lluvia caer
en mi ventana te veo pero no esta lloviendo
no es mas que un reflejo de mi pensamiento.
Hoy te echo de menos.
Yo solo quiero hacerte saber, amiga, estes donde estes
que si te falta el aliento yo te lo dare,
si te sientes sola, hablame,
que te estare escuchando
aunque no te pueda ver, aunque no te pueda ver.


Më Shumë Këngë Nga Alex Ubago:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet