Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alex Ubago - Sabes?

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sabes?".
3. Video është e këngës "Sabes?", por nuk këndohet nga Alex Ubago.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alex Ubago - Sabes?  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Sabes? vida mia que cuando cae el sol y
se apaga el dia la luna brilla pura y
limpia.
Pues tu la iluminas con tu amor con tu belleza y con tu olor
con tu carino tu alegria y con tu voz
pero si tu no estas si tu te vas
la luna mengua y desaparece y las estrellas la encontraran
y decubriran que mis lagrimas mecen en algun enalgun lugar sin mas amparo que mi propia soledad

Y ahora morirme no seria mas desgracia que perderte para siempre hay mi vida no te vayas porque yo se que esto es amor del verdadero
y sin dudarlo ni un momento te confieso que te quiero
y sin dudarlo ni un momento

Llora mi guitarra cuando tu no estas se me parte el alma
me haces jugar malas pasasda
levantas mi animo cuando me hace falta sabes hacerme reir a carcajas
puede que manana veas en mi rostro la luz del alba o pude que ya no sientas nada

Pero te aseguro que si hay algo de lo que no dudo
es que mi amor no encuentra fronteras en este mundo
y ahora morirme no seria mas desgracia que perderte para siempre hay mi vida no te vayas porque yo se que esto es amor del verdadero y
sin dudarlo ni un momento te confieso que te quiero
no no no no no no!!!!!
y ahora morirme no seriamas desgracia que perderte para siempre hay mi vida no te vayas porque yo se que esto es amor del verdadero
y sin dudarlo ni un momento te confieso que te quiero


Më Shumë Këngë Nga Alex Ubago:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet