Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alex Ubago - El Vampiro

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "El Vampiro".
3. Video është e këngës "El Vampiro", por nuk këndohet nga Alex Ubago.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alex Ubago - El Vampiro  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00El vampiro

Regrese jadeando
al cuello mas delgado
para lamer tus manos
sigo siendo el vampiro del amor.....de tu amor...

De las ninas suaves,me puedo enamorar
cuando me dicen te amo me pueden transformar
Quise volar, mi nave espacial,para no verte mas

La ciencia no puede pegar mi alma rota
ni desinflar mis suenos de mis ganas de morderte un poco mas,
un poco mas

Quise volar mi nave espacial para no verte mas

No quiero regresar
Mi nave espacial
Y vi volar
Hacia el mar
Vi volar

Quise volar mi nave espacial para no verte mas
Y vi volar Hacia el mar
Vi volar
Sigo siendo el vampiro
Sigo siendo el vampiro


Më Shumë Këngë Nga Alex Ubago:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet