Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alex Ubago - Hay Que Ver

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hay Que Ver".
3. Video është e këngës "Hay Que Ver", por nuk këndohet nga Alex Ubago.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alex Ubago - Hay Que Ver  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00A veces pasa
que tu mirada
traduce mas de mil palabras a la vez
palabras que recuerdan momentos que ya viviste ayer
que le vas a hacer
asi es el amor conmigo amiga
y a veces pienso
y me planteo
si realmente te merezco
y si la vida me dara algun dia lo que me has dado tu
que le voy hacer asi es el amor contigo nina

Hay que ver como es la vida con tu amor
que llena de ilusion
y de esperanza cada dia
y te agradezco hacerme ver lo que es querer
dejarme ser quien quiero ser
y darle sentido a esta vida

Si lloras, lloro
si ries, rio
a donde vayas, yo te sigo
si necesitas de mi ayuda, sin dudar te la dare
todo cuanto soy si lo sere yo te lo doy

hay que ver como es la vida con tu amor
que llena de ilusion
y de esperanza cada dia
y te agradezco hacerme ver lo que es querer
dejarme ser quien quiero ser
y darle sentido a esta vida

hay que ver como es la vida con tu amor
que llena de ilusion
y de esperanza cada dia
y te agradezco hacerme ver lo que es querer
dejarme ser quien quiero ser
y darle sentido a esta vida


Më Shumë Këngë Nga Alex Ubago:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet