Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vezirja - Albaneza (Feat. Halle G)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Vezirja:
Erdhi vera thash tja fus
te iki me pushime
10 bagazhe kart krediti
edhe sumen time
me prit moj "Halle G"
ne Spanj sepse do vi tek ti
te shkojm ne plazh te piqem
edhe nje kokteil ta pi
mamita mamasita
shyqyr me erdhi dita
ta marr vesh bota Vezi di spanjisht.

Ref:
Soy una super pjeshka
o muchacho ti
tu eres pretendete
vezirja ti lun mente
yo soy un Albaneza
mi cuerpo ty te ndeza
como pula e kendeza
patata y la friteza
io soj un Albaneza

Halle G:
qyqe mome kush ka ardh
erdhi Vezi mu me mpa
Me sangria dhe me shampanj
plazhin ne do e cajm ye
pty pty sa mir moj je bo
pty pty syni keq, kape kape me dor
do te dalim ti nxim te pasmet tona
ti lujm fen nga Madridi ne Barcelona
hesht, ja ku e ke
chicko latino qe synin ty po ta shkel
t'gjith po e din
ska me caliente se Vezi dhe Helle G

Mbylle la bocca
un du la vida loca
ai ai ai ai Gaviota
e shkreta spo me vjen si tja them un kti?
Muchacho io quiero
nje hale me dinero!

Soj una super pjeshka
o muchacho ti
tu eres pretendete
vezirja ti lun mente
io soj un Albaneza
mi cuerpo tu te ndeza
como pula e kendeza
patata y la friteza
io soj un Albaneza
Alex Seitaj
Featuring: Xhesika Polo
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/05/2020
Orkestrimi: Marko Polo


Vezirja - Albaneza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Albaneza".
3. Video është e këngës "Albaneza", por nuk këndohet nga Vezirja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alex Seitaj:


Komente 0