Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alexander Rybak - Fairytale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1years ago when i was younger
i kinda liked girl i knew
she was mine and we were sweethearts
that was then but then its true

im in love whith a fairytale
even know it hurts
cause i dont care if i lose my mind
im already cursed

every day we started fighting
every night we fell in love
no one else could make me sader
but no one else could take me high above

i dont know what i was doing when suddenly
we fell apart
now at days i cannot find her
but when i do
well get a brand new start

im in love whith a fairytale
even know it hurts
cause i dont care
if i lose my mind
im already cursedPublikimi: 16/05/2009
Festivali: EurovisionKomente mbi këtë këngëAlexander Rybak - Fairytale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fairytale".
3. Video është e këngës "Fairytale", por nuk këndohet nga Alexander Rybak.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.